טיסות לבודפשט

טיסות לבודפשט בדרך כלל ממש ממש זולות, סביר להניח שמחירי הטיסות תרמו לכך שבודפשט הפכה למושכת במיוחד לתייר הישראלי.

העיר עצמה זולה וגם להגיע אליה הפך לזול יותר מלנסוע לאילת. החכמה היא להזמין את הכרטיסים בערך כחודשים-חודשיים וחצי מראש. במצב כזה ניתן למצוא מחירים ממש אטרקטיבים כמו 62, 84, 119 שח לאדם לכיוון. ללא מזוודה ומושבים, אבל לפחות התחלנו מתעריף נמוך!

הטיסות לבודפשט כולן לואו קוסט, כלומר, יש תקנון קפדני אותו יש לקרוא, יש לעשות צ'ק אין לטיסה ויש לשלם על כל מרכיב (פריוריטי, כבודה ומושבים). במידה ולא, אי ידיעת החוק אינה פוטרת אתכם - תשלמו פי כמה בשדה, חבל! בואו ננסה להימנע מאי נעימוית, נתחיל את החופשה ברגל ימין ונבוא מוכנים!

את הכרטיסים יש להדפיס או להוריד גרסה מיוחדת לנייד. יש לוודא דרכון בתוקף לפחות לעוד חצי שנה מיום הטיסה - ויאללה, בורדינג!!!

כמה דגשים בנוגע לשתי החברות הכי פופולריות, WizzAir ואלעל-UP. חשוב לציין, מדובר בדגשים שאנו רואים לנכון להדגיש מהנסיון שלנו לאחר שאנחנו נשאלים המון פעמים ביום את אותן השאלות. חשוב חשוב חשוב להיכנס לאתרי החברות (יש אופציה בעברית בשתיהן) ולקרוא את כל התקנון.

WizzAir

לפני שנפרט חשוב לציין שבWizzAir חובה (לדעתנו) לרכוש מועדון. המועדון עולה 139 ש"ח לשנה לזוג וכבר במעמד הרכישה מחיר הכרטיס יירד ביותר מ139 שח כך שזה משתלם גם אם הוא לא היה לשנה, אלא כל פעם. למזלנו הוא לשנה, אז עוד יותר משתלם. את המועדון ניתן לרכוש במהלך קניית הכרטיסים בלבד.

גם אם הייתה אופציה לרכוש רק את המועדון, אין טעם, כי המונה מתחיל לדפוק מאותו רגע והשנה מתבזבזת. בעת ההזמנה יש לבחור את התעריף הנמוך (לחברי מועדון) ואז המחשב יציע לנו מועדון. אנחנו נסכים וכך בעצם נשלם את המחיר הנמוך יותר. בהזמנה הבאה כבר יהיה לנו חבר מועדון ואוטומטית נשלם את המחיר הנמוך יותר.

שווה, כבר אמרנו? כן. ככה טסים בזול.

קיימים 3 סוגי כרטיסים:

 • Basic-כרטיס טיסה ותיק גב.
 • Priority-כרטיס טיסה, תיק גב, טרולי ועלייה מועדפת למטוס.
 • Wizz Flex-כרטיס טיסה, תיק גב, טרולי, עלייה מועדפת למטוס, מזוודה 32 ק"ג והכי חשוב- האופציה לבטל או לשנות את הטיסה (גם ליעד אחר) עד 3 שעות לפני הטיסה, ללא עלות (הכסף יחזור לחשבון הWizzAir שלכם בתור "נקודות" תוך 48 שעות, אותן תוכלו לממש בעתיד)!

תיקים ומזוודות

 • תיק גב-מידות 40x30x20, משקל עד 10 ק"ג.
 • טרולי- מידות 55x40x23, משקל עד 10 ק"ג.
 • מזוודה- מידות 149x119x171, קיימים שלושה משקלים: 10 ק"ג, 20 ק"ג, 32 ק"ג. ניתן לרכוש עד 6 מזוודות לנוסע, למידות של המזוודות לא מתייחסים בבידוק.

שימו לב! התיקים והמזוודות נשקלים ונמדדים בשדה התעופה.

צ'ק אין

מי שרכש מושבים בעת ההזמנה יוכל לעשות צ'ק אין 30 יום לפני מועד הטיסה. מי שלא רכש מושבים מראש יוכל לעשות צ'ק אין 48 שעות לפני מועד הטיסה, המחשב יקנה לו מושבים אוטומטית וסביר להניח יפריד בין הנוסעים. במידה ותרצו לרכוש מושבים ברגע זה, הם יהיו יקרים יותר מאשר אילו הייתם רוכשים בעת ההזמנה. כנ"ל לגבי הכבודה.

כל השירותים הנלווים מתייקרים לאחר ביצוע ההזמנה. כל יום שעובר זה מתייקר יותר עד המחיר הגבוהה ביותר- בשדה. אז לחשוב טוב.

איך מזמינים טיסה?

 1. נכנסים לאתר WizzAir ומבצעים רישום לאתר (לחיצה על התחבר ואז על הרשמה), יש למלא את הפרטים.
  חשוב! יש לרשום את השם של מי שיהיה בעל המועדון, זה שטס באופן קבוע (המועדון לא ניתן להעברה) ובדיוק כמו בדרכון
 2. לאחר שיש לנו שם משתמש (עדיין לא מועדון), נתחבר ונזמין את הטיסה שלנו. יש לשים לב שאנחנו מחוברים למשתמש שלנו בעת ביצוע ההזמנה (השם אמור להיות רשום בצד שמאל למעלה באנגלית)
 3. כעת, מזמינים: בוחרים מוצא (תל אביב), יעד (בודפשט), תאריך המראה, תאריך חזרה (או כיוון אחד) ומספר נוסעים (מבוגרי0- גיל 14 ומעלה, ילדים- מתחת לגיל 14 ותינוקות- מתחת לגיל שנתיים- ללא עלות) ואז לחיצה על "חיפוש"
 4. בשלב הבא יופיעו בפניכם 6 סוגי מחירים (וויז בסיסי, וויז גו, וויז פלוס) כל אחד מהם מחיר עם מועדון ובלי. אתם בוחרים מה שתרצו (עם מזוודה, בלי,פלקס) ואת המחיר הזול יותר- לחברי מועדון! כנ"ל לגבי הטיסה חזור
 5. בשלב הזה המחשב יציע לכם חבר מועדון. יש ללחוץ "אני מקבל את התנאים וההתניות" ואז "רכוש חברות סטנדרטית". בצד, יתווסף מועדון ע"ס 139 שח לזוג. מרגע זה, בבעלותכם כרטיס מועדון לשנה. אם תרכשו כרטיסים נוספים במהלך השנה הקרובה, לא תצטרכו יותר לשלם ע המועדון ואוטומטית תקבלו את המחירים הזולים יותר
 6. לאחר מכן תועברו לבחירת הכבודה (אם בחרתם וויז בסיסי), לא חייבים להוסיף, מה שתרצו. בשלב זה ניתן גם להוסיף פריוריטי. יש לשים לב שבחרנו לשני הכיוונים ושרשמנו את שם בן/בת הזוג כפי שרשום בדרכון
 7. בשלב הבא, בוחרים מושבים (לא חובה). מי שלא יבחר מושב ברגע זה, יקבל מושב אוטומטי 48 שעות טרם הטיסה בעת ביצוע הצק אין
 8. בשלב האחרון, הנכם מועברים לתשלום. חשוב לזכור- מי שלא רכש וויז פלקס לא יוכל לבטל את הטיסה שלו. לאחר התשלום אין שינויים וביטולים. ניתן רק להוסיף שירותים נלווים, אך לא לשנותם או לבטלם

אל-על

סוג כרטיס תיק יד טרולי מזוודה
Lite 1, עד 8 ק"ג 1, מידות 18x38x30 0, בתשלום *
Classic 1, עד 8 ק"ג 1, מידות 18x38x30 1, עד 23 ק"ג
Flex 2, סה"כ עד 12 ק"ג (8 ק"ג עבור תיק אחד) 1, מידות 18x38x30 1, עד 23 ק"ג
* הערה - מזוודות 2-5 לבטן המטוס (בכל סוגי הכרטיסים), 23 ק"ג כל מזוודה:
 • הזמנה מראש: עלות 35$
 • הוספה בשדה: עלות 70$

איך מזמינים טיסה?

 1. נכנסים לאתר אל-על, בוחרים מוצא (תל אביב), יעד (בודפשט), תאריך המראה, תאריך חזרה (או כיוון אחד) ומספר נוסעים ולוחצים על "חפש"
 2. בחירת תאריך - הלוך וחזור ולחיצה על "המשך"
 3. בחירת טיסות - בשלב הבא יופיעו בפניכם 3 סוגי מחירים (Lite, Classic, Flex). אתם בוחרים מה שתרצו. כנ"ל לגבי הטיסה חזור. ואז לחיצה על "המשך"
 4. פרטי טיסות - מוודאים שכל הפרטים שהזנתם נכונים. במידה ולא, חוזרים אחורה לתקן. אם הכל טוב לוחצים "המשך"
 5. פרטי הנוסעים - ממלאים את כל הפרטים ולוחצים על "המשך"
 6. תשלום

הרשמה לטיולים

יש למלא את כל השדות!